Šport

HOBA vyhrala všetky tri mikulášske zápasy

Mladí hokejisti z tímu HOBA uspeli v turnaji ICE CUP.

Ilustračný obrázok k článku HOBA vyhrala všetky tri mikulášske zápasy

Na zimnom štadióne v Lamači odohrali mladí hokeji na Mikuláša, teda 6. 12. 2015, 7. časť turnaja hokejových prípraviek s názvom ICE CUP, ktorý sa konal pod záštitou Bratislavského samosprávneho kra­ja.

Víťazstvo z predchádzajúceho kola obhájili mladí hokejisti z tímu HOBA Bratislava, ktorí ako jediní vyhrali všetky tri mikulášske zápasy.

Druhé miesto a spolu s ním aj strieborné medaile získali hokejové nádeje z tímu HC Petržalka A, bronz si odniesli hokejisti z HK Trnava a na štvrtej priečke sa umiestnili hokejisti tímu HC Petržalka B.

V súťaži o najlepšieho strelca turnaja s počtom nastrieľaných gólov 10 vyhral Matúš Trokan z HK Trnava. Cenu pre najlepšieho brankára si prevzal strážca svätyne tímu HOBA Bratislava Braňo Javor.