Ak patríte k vášnivým zberateľom, na Miletičke si od júla do októbra prídete na svoje

Starožitníctiev v Bratislave veľa nezostalo a tak nadšených zberateľov starých kúskov iste poteší správa z Miletičky.

Ilustračný obrázok k článku Ak patríte k vášnivým zberateľom, na Miletičke si od júla do októbra prídete na svoje
7
Galéria
Zdroj: TASR

Ak patríte k ľuďom, ktorí cítia zvláštne vzrušenie pri pohľade na veci pokryté patinou času, iste vyhľadávate miesta, kde sa takéto „poklady“ nachádzajú. Starožitníctiev v Bratislave veľa nezostalo a tak nadšených zberateľov starých kúskov iste poteší správa z Miletičky.

Burza starožitností

Práve na starom známom trhovisku sa bude od polovice júla pravidelne organizovať Burza starožitností. Ak si teda chcete skrášliť príbytok originálnym kúskom alebo obohatiť zbierky všetkých možných žánrov, určite sa príďte pozrieť a nakúpiť. Starožitnosti, samozrejme, možno na burze aj predať. Stačí, ak sa ozvete na kontakt: fucikroman@gmail.com alebo na t. č. 0918 262 319.

Na burze budú k dispozícii mince, medaily, známky, pohľadnice, odznaky, knihy, obrazy, grafiky, porcelán, sklo, sošky, šperky. „Ak ste milovníkmi starých, pekných, unikátnych, prípadne kurióznych vecí a vecičiek tešíme sa práve na Vás,“ pozývajú na burzu organizátori akcie.

termíny konania Burzy starožitností sú: 14.7., 4.8., 18.8., 8.9., 22.9., 6.10., 20.10. a 27.10. / trhovisko Miletičova / od 10 – 18:00 hod. / kupujúci majú vstup zdarma

Starožitnosti
7
Galéria
Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Ak chcete dostávať pravidelný prísun aktualít z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie