Kultúra

Na vianočné trhy sa bude dať ísť do Dúbravky

Nové vianočné trhy v Dúbravke budú 13. až 16. decembra pred Domom kultúry Dúbravka.

Ilustračný obrázok k článku Na vianočné trhy sa bude dať ísť do Dúbravky
Zdroj: Dnes24.sk

Tie bratislavské sa začali už 20. novembra na Hlavnom, Primaciálnom a Františkánskom námesti, tie naše dúbravské nás ešte len čakajú. Stánky takzvaných Nových vianočných trhov pred Domom kultúry Dúbravka sa rozložia 13. decembra a ponúkať dobrotky aj tradičné vianočné darčeky budú do 16. decembra.

Okrem stánkov, stretnutí pri pohári vareného vínka či lokši čaká Dúbravčanov aj program. Na Luciu 13. decembra to bude Elán Párty a vianočný koncert, o deň neskôr zaspievajú Superstáristi, v utorok 15. decembra sa pred domom kultúry zastaví legendárna skupina OBD a záverečný deň 16. decembra bude pódium patriť Základnej umeleckej škole Eugena Suchoňa v Dúbravke.

Novými vianočnými trhmi chce mestská časť podporiť spoločné trávenie voľného času so svojimi susedmi, za vianočnou atmosférou sa tak nebude musieť chodiť ďaleko.

Podrobný program

Vianočné trhy sa budú konať pred Domom kultúry v Dúbravke.

13. decembra sa začína programom od 15:00 hodiny oficiálnym otvorením trhov od a zabaviť sa budete môcť na Elán Párty (Otto Kollman a Dig Band).O 17:00 hodiny sa bude v Dome kultúry Dúbravka konať Vianočný koncert Otta Weitera a Andrei Fischer. Lístky je možné zakúpiť v Dome kultúry.

14. decembra bude možné stretnúť v Dúbravke Superstáristov 2015 (Barbora Hazuchová, Réka Ballová, Samuel Sleziak) v čase od 16:00 do 18:00. Na pódiu svoje umenie predstaví aj Škola Breaku z Dúbravky, ktorá v poslednej dobe žne úspechy na rôznych medzinárodných súťažiach.

15. decembra od 16:30 do 18:00 Dúbravku zabaví legendárna skupina O.B.D. a ich známe hity.

16. decembra od 16:00 do 18:00 záver Vianočných trhov bude v podaní Základnej umeleckej škol

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM