Štefan Maceják Kultúra

Dúbravka chystá detský pondelok

Keď sa spojí hadia žena, pesničky od Mici a Mňau, kúzelník a šašo, nemôže ísť o žiadne nudné podujatie. A presne veselé, spevavé a najmä detské má byť aj popoludnie venované tým najmenším.

Ilustračný obrázok k článku Dúbravka chystá detský pondelok
Foto: Rastislav Búgel

Deň detí oslávi Dúbravka netradične pondelok 3. júna pred Domom kultúry Dúbravka. Podujatie venované všetkým deťom prinesie mestská časť Bratislava – Dúbravka zámerne v iný termín, aby deti mali dosť času a možností zabaviť sa. Dúbravská oslava vypukne po všetkých akciách k MDD v pondelok 3. júna o 16tej.

Programom povedie moderátorka a speváčka Barbora Chlebcová. O zábavu a možno aj trošku napätia sa postará aj hadia žena, ktorá bude mať so sebou Lunyaka – milého pytóna, ktorý sa rád nechá pohladkať.

Pripravené budú nafukovacie atrakcie aj maľovanie na tvár. Program pred kultúrnym domom spolu so sprievodnými akciami majú trvať od 16.00 do 19.00 hodiny.

Podrobný program: 16.00 Mici a Mňau 16.40 Hadia žena 16.50 Pesničky a súťaže s moderátorkou 17.00 Kúzelník Peter 17.45 Pesničky a súťaže s moderátorkou 18.00 Šašo Jaro 19.00 Koniec Sprievodný program 16.00 – 19.00:

  • Nafukovací hrad, šmykľavka, trampolína
  • Kolotoče a stánky s občerstvením
  • Detské tvorivé dielne s CVČ Klokan
  • Športové hry s Hraj na tie nohy

Vstup je voľný. Srdečne pozývame.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM