Kam v Bratislave zadarmo: Vyskúšajte si netradičný maxišach pod holým nebom

Predposledný prázdninový víkend ponúka viacero zaujímavých podujatí. Predvedú sa šermiari, ale i netradičné maxi figúrky obľúbeného šachu.

Ilustračný obrázok k článku Kam v Bratislave zadarmo: Vyskúšajte si netradičný maxišach pod holým nebom
14
Galéria

Šermiari v Starej radnici

Už tradične Vám počas leta, prinesie skupina historického šermu Corvus Arma – Havrani, podvečer plný šermu, divadla a zábavy na nádvorí Starej radnice.

Divákom predvedú to najlepšie zo šermiarskeho umenia, ukážky narábania s chladnými aj paľnými zbraňami a predstavia aj vždy jedno z ich divadelných predstavení. Pred predstavením sa uskutočňuje aj krátky pochod mušketierskej jednotky mestom.

utorok / 18:30 hod. / Stará radnica

Cvičenie pod stromami v Medickej záhrade

Mestská časť Bratislava-Staré mesto pre vás v Medickej záhrade už niekoľko rokov pripravuje pravidelné „Cvičenie pod stromami“ s lektormi jógy, taiči, či pilatesu. Pozrite si podrobný rozpis. Karimatky sú k dispozícii (počet je obmedzený), v prípade nepriaznivého počasia sa necvičí.

utorok, štvrtok / 10:00, 17:00 hod. / Vstup voľný

Maxišach

Získajte nový zážitok z šachu pri hre na šachovnici v dlažbe na Hviezdoslavovom námestí pri altánku. Piatok od 15:00 do 20:00 hod., sobota a nedeľa od 14:00 do 20:00 hod.

piatok – nedeľa / Hviezdoslavovo námestie / Vstup voľný

bratislava – inline 2019: posledná jazda

Korčuliari, cyklisti a iné nemotorové kolieska budú opäť jazdiť po bratislavských cestách. Pozývame vás na poslednú jazdu v tomto ročníku, ktorá bude štartovať v oddychovej zóne Aupark shopping center. Už od 18.00 bude pripravený program pre detičky, ktoré na veľkú jazdu ešte ísť nemôžu.

piatok / 20:00 hod. / Aupark

Kultúrne leto v Dúbravke

V mesiacoch júl a august pre vás mestská časť Dúbravka pripravila zaujímavý program, ktorý sa bude konať v rámci Kultúrneho leta 2019. Nebude chýbať kino, koncerty a pestrý program pre najmenších.

sobota / 10:00 hod. / DAL – Dúbravská atletická mini-liga / Štadión Britishschool

Zdroj: citylife.sk, ilustračné foto: Pixabay.com

Street art - rozvodné skrine
14
Galéria
Zdroj: ZSE

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM