Tlačové správy

Strhujúci thriller Vdovy mieri na plátna: HRÁME o ceny!

Vychutnajte si novinku z dielne oscarového režiséra vo svojom kine a k tomu niečo navyše. Súťažíme o zaujímavé ceny.

Ilustračný obrázok k článku Strhujúci thriller Vdovy mieri na plátna: HRÁME o ceny!
1
Galéria
Zdroj: CinemArt

Vdovy sú príbehom žien, ktoré nemajú takmer nič spoločné. S výnimkou mŕtvych manželov a veľkých dlhov, ktoré im zanechali zo svojej nepodarenej trestnej činnosti. A tak musia veľmi pritvrdiť a začať bojovať o svoje prežitie.

Dnešné Chicago je mesto brutálnych zločinov, prerastené korupciou. Štyria ozbrojení zločinci sú políciou nemilosrdne postrieľaní pri pokuse o lúpež veľkého balíku peňazí. Skoro nič po nich nezostane, len ich vdovy, ktorým zanechajú hrozivé dlhy u veľmi veľa nepríjemných veriteľov. A práve tieto dlhy, hnev a zármutok náhle osamelé ženy spojí. Pochopia, že keď budú ťahať za jeden koniec, dokážu všetko. Premenia sa na veľmi schopnú údernú jednotku rozhodnutú vziať svoje osudy do vlastných rúk.

Za týmto veľmi intenzívnym thrillerom stojí oscarový režisér Steve McQueen (12 rokov otrokom) a spisovateľka Gillian Flynn, autorka bestselleru Stratené dievča.

Kniha za jedinú odpoveď

Pútavý príbeh si vychutnáme nielen na plátnach, spoločnosť vám môže robiť aj ako kniha na dlhé zimné večery. Súťažíme o knižný bestseller Vdovy.

Súťažná otázka: V akom americkom meste sa odohráva film Vdovy?

Súťaž bola ukončená.

Zapojením sa do súťaže ste súhlasili s podmienkami súťaže.

Zdroj: CinemArt
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM