Kultúra

GEMMA WHELAN alias YARA zo seriálu Hra o tróny navštívi Bratislavu!

Návštevníci festivalu popkultúry AnimeSHOW 2019 – 365.bank, budú mať možnosť stretnúť sa s ďalšou hviezdou seriálu. Po Vladimírovi Furdíkovi, ktorý zažiaril na jesennej verzii festivalu s názvom Comics Salón 2018, prinesie partner festivalu 365.bank v marci do Bratislavy herečku Gemmu Whelan.

Ilustračný obrázok k článku GEMMA WHELAN alias YARA zo seriálu Hra o tróny navštívi Bratislavu!
8
Galéria
Zdroj: 365.bank

Britská herečka Gemma Whelan (36) stvárňuje v najsledovanejšom seriáli posledných rokov Hra o tróny (Game of Thrones) železnú princeznú Yaru Greyjoy, neohrozenú sestru slabošského Theona Greyjoya. Gemma účinkuje vo fantasy dráme od jej druhej sezóny, ktorá mala premiéru v roku 2011. Seriál je síce známy vysokou úmrtnosťou hlavných postáv, postava Yary sa však stále drží medzi dôležitými postavami a fanúšikovia jej návrat očakávajú aj vo finálnej ôsmej sérii. Tá štartuje len pár dní po Gemminom vystúpení na AnimeSHOW.

Veľmi sa teším na stretnutie s vami v marci v Bratislave na AnimeSHOW,“ hovorí Gemma Whelan na margo blížiaceho sa marcového festivalu popkultúry. Návštevníci festivalu sa budú môcť zúčastniť besedy s Gemmou a na pláne je aj autogramiáda.

Sme radi, že vďaka nášmu partnerovi 365.bank môžeme už po druhýkrát po sebe priniesť na festival ďalšiu hollywoodsku hviezdu. Okrem Gemmy sa majú návštevníci na čo tešiť, pretože aj tentokrát sme pre nich pripravili mnoho zaujímavostí a noviniek, o ktorých budeme informovať,“ uvádza Róbert Žittňan, organizátor festivalu.

Okrem účinkovania v Hre o tróny je Gemma Whelan známa aj ako komička, profesionálna tanečnica a speváčka.

Ako herečku ste ju mohli vidieť v našich kinách aj v komédii Guliverove cesty v hlavnej úlohe s Jackom Blackom alebo v horore Vlkolak s Beniciom del Torom.

O AnimeSHOW 2019 – 365.bank

Je 12. ročník medzinárodného festivalu popkultury spojený s výstavou. Festival sa venuje Anime, Comicsu, Japonskej kultúre, Scifi, Fantasy a KPOPu. Súčasťou festivalu je bohatá ponuka prednášok, workshopov, súťaží a premietanie najnovších filmov. Výstava je venovaná počítačovým hrám, video hrám, spoločenským a kartovým hrám, retro hrám a technológiám. Súčasťou výstavy sú herné súťaže, vývojári, ukážky noviniek a domácej hernej tvorby.

(PR) – Za obsah a obrazový materiál zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Dnes24.sk
GEMMA WHELAN sa chystá do Bratislavy!
8
Galéria
Zdroj: 365.bank
Zdroj: 365.bank
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM