Tlačové správy

HLASUJTE: Ktorý vianočný stromček v Bratislave je podľa vás najkrajší?

Vianočný stromček je neodmysliteľnou súčasťou najkrajších sviatkov v roku - Vianoc. V Bratislave ich máme hneď niekoľko. Ktorý sa vám páči najviac?

Ilustračný obrázok k článku HLASUJTE: Ktorý vianočný stromček v Bratislave je podľa vás najkrajší?
11
Galéria
Zdroj: TASR , Obchodná ulica a okolie o. z.

V Bratislave máme rok čo rok niekoľko nádherne vydobených vianočných stromčekov, a to nielen na námestiach, ale aj v obchodných centrách. Už niekoľko dní sú pripomienkou toho, že Vianoce sa nezadržateľne blížia.

Najkrajší stromček

Centrum Bratislavy, ale aj okolité mestské časti, rozžiarili svetielka a vianočná výzdoba. Na Hviezdoslavovom námestí sa rozsvietením 12-metrového stromčeka 16. novembra začali vianočné trhy, na Hlavnom námestí bol 14-metrový smrek pichľavý rozsvietený 23. novembra.

Postupne sa vianočné stromčeky rozžiarili aj v ďalších mestských častiach ako Petržalka, Dúbravka, Rača a iné. Tohtoročnou novinkou bolo rozsvietenie stromčeka aj na Obchodnej ulici. Nenechali sa zahanbiť ani nákupné centrá, ktoré si tak, ako každý rok, pipravili dokonalú sviatočnú výzdobu.

Každý z vianočných stromčekov je niečím jedinečný, nás však zaujíma váš názor. Ktorý vianočný stromček v Bratislave je podľa vás najkrajší? HLASOVAŤ môžete do 17. decembra.

Zabudli sme do hlasovania zaradiť stromček z vašej mestskej časti? Napíšte nám na bratislava@globa24.sk a radi vašu fotku uverejníme. Nezabudnite Bratislava24.sk sledovať aj na Instagrame.

Bratislavské vianočné stromčeky 2018
11
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM