Tlačové správy

Požiar! Čo robiť a ako mu predchádzať

Prednáška bude 8. decembra o 14tej v Dome kultúry Dúbravka

Ilustračný obrázok k článku Požiar! Čo robiť a ako mu predchádzať
Foto: Rastislav Búgel

Aby sa predišlo podobným nešťastiam, aby ľudia vedeli, ako sa správať, aby boli pripravení. S takým cieľom organizuje po ničivom požiari mestská časť Bratislava Dúbravka v spolupráci s Matejom Filípkom, veliteľom dobrovoľného hasičského zboru v Dúbravka, bezpečnostnú prednášku – Požiar – ako mu predchádzať, ako sa správať.

Už názov prezrádza, že hovoriť sa bude o prevencii a radách. Prednáška 8. decembra o 14tej v Dome kultúry Dúbravka je určená najmä seniorom, no prístupná je pre všetkých zdarma.

„Dúbravskí poslanci na poslednom mimoriadnom rokovaní odhlasovali, aby sa prevencii a bezpečnosti venovali miestne média – Dúbravské noviny, Dúbravská televízia, okrem médií, v ktorých odznejú rady, sme doplnili ešte prednášku,“ približuje starosta Dúbravky Martin Zaťovič.

Prednáška bude spojená s diskusiou a priestorom pre otázky. Viesť ju bude Matej Filípek, veliteľ dobrovoľného hasičského zboru v Dúbravke. Začína sa 8. decembra o 14tej v modrej sále kultúrneho domu. Vstup je voľný.

Dúbravka má za sebou požiar s tragickými následkami v bytovke na ulici Ľuda Zúbka. O pár dní horelo aj v paneláku na Bilikovej.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM