Veľký prehľad odstávok v Bratislave: Lokality, kde nepôjde elektrina X.

Západoslovenská distribučná plánuje počas novembra a decembra odstávky elektrického prúdu na viacerých uliciach. Pozrite si vopred, či sa vás to bude týkať.

Ilustračný obrázok k článku Veľký prehľad odstávok v Bratislave: Lokality, kde nepôjde elektrina X.
Zdroj: Dnes24.sk

Západoslovenská distribučná informuje o chystaných odstávkach elektriny. Na ktorých bratislavských uliciach nepôjde elektrický prúd? Pozrite si to v našom veľkom prehľade odstávok.

November

28. 11. 2018 08:30 – 12:30 FAREBNÁ, HRACHOVÁ, KLÁŠTORSKÁ, KONOPNÁ, LISTOVÁ, MIEROVÁ, ROVNÁ, SLADOVÁ, SLIVKOVÁ, STRUKOVÁ, SÚĽOVSKÁ, TELOCVIČNÁ, ĽALIOVÁ, ŠŤASTNÁ

28. 11. 2018 08:30 – 15:00 FIKT ZSE 83 ( BRIEŽKY AHOJ ), FIKT ZSE 84 ( BRIEŽKY AHOJ ), SLIAČSKA

29. 11. 2018 08:30 – 12:30 BODVIANSKA, DOMAŠSKÁ, HAGAROVA, JEDĽOVÁ, KADNÁROVA, POĽNOHOSPODÁRSKA, RAJČIANSKA, TOPLIANSKA, ŽELEZNIČNÁ

30. 11. 2018 08:30 – 12:30 DRUŽSTEVNÁ, ODBOJÁROV, PRI STAREJ PRACHÁRNI, TRNAVSKÁ CESTA

30. 11. 2018 08:30 – 13:30 ACHÁTOVÁ, CITRÍNOVÁ, GRANÁTOVÁ, HYDINÁRSKA, JASTRABINOVÁ, KORÁLOVÁ, LIGURČEKOVÁ, MONARDOVÁ

30. 11. 2018 08:30 – 14:30 FRANCÚZSKYCH PARTIZÁNOV

30. 11. 2018 08:30 – 15:00 DOBŠINSKÉHO

December

03. 12. 2018 08:30 – 12:30 DOMKÁRSKA, DOMOVÉ ROLE, FIKT ZSE 43 ( ÚHOR ), FIKT ZSE 44 ( ÚHOR ), FIKT ZSE 51 ( NOVÉ ZÁHRADY ), HRACHOVÁ, MIEROVÁ, NOVÉ ZÁHRADY 1, NOVÉ ZÁHRADY 2, NOVÉ ZÁHRADY 3, NOVÉ ZÁHRADY 4, NOVÉ ZÁHRADY 5

04. 12. 2018 08:00 – 12:00 OPAVSKÁ

04. 12. 2018 08:30 – 12:30 ARMÉNSKA, BLATNICKÁ, ESTÓNSKA, HRADSKÁ, PIEŠŤANSKÁ, PIONIERSKA, PODUNAJSKÁ, RAČIANSKA, SIBÍRSKA, THURZOVA

04. 12. 2018 08:30 – 15:00 HAANOVA, NAM HRANIČIAROV

05. 12. 2018 07:30 – 13:00 PETRŽALSKÁ

05. 12. 2018 08:30 – 11:30 BRIŽITSKÁ, CABANOVA, HOMOLOVA, MOYŠOVA, TRANOVSKÉHO

06. 12. 2018 08:30 – 12:30 GWERKOVEJ, ALŽBETY, JANKOLOVA, M.C.SKLODOWSKEJ, MAMATEYOVA, ZAHR VLČIE HRDLO

06. 12. 2018 08:30 – 15:00 MLYNAROVIČOVA, ŠUSTEKOVA

07. 12. 2018 08:30 – 13:30 CES DOLNOZEMSKÁ, MEDVEĎOVEJ

10. 12. 2018 08:30 – 12:30 MAJERSKÁ, MAMATEYOVA, MEDVEĎOVEJ

11. 12. 2018 08:30 – 12:30 MLYNAROVIČOVA, MLYNSKÉ LUHY, NA PIESKU, STROJNÍCKA

12. 12. 2018 07:30 – 16:30 HYDINÁRSKA, SVORNOSTI

12. 12. 2018 08:30 – 12:30 BOSÁKOVA, MLYNAROVIČOVA

12. 12. 2018 08:30 – 13:30 FIKT ZSE 29 ( PASIENKY ), SVORNOSTI

12. 12. 2018 08:30 – 15:00 MEDENÁ

13. 12. 2018 08:30 – 12:30 HAANOVA

13. 12. 2018 08:30 – 14:00 PRI ŠAJBÁCH

13. 12. 2018 08:30 – 16:00 ROMANOVA

14. 12. 2018 07:30 – 15:30 LOKA PRÍSTAVIŠTE KAJAKÁROV

14. 12. 2018 08:30 – 13:30 GWERKOVEJ, ALŽBETY, JANKOLOVA

17. 12. 2018 07:30 – 16:30 FIKT ZSE 303 (POKRAČ.UL.ODES­KEJ), ODESKÁ, RÁZTOČNÁ

17. 12. 2018 08:30 – 14:30 ŠUSTEKOVA

18. 12. 2018 08:30 – 13:30 MAMATEYOVA, PANKÚCHOVA, POLORECKÉHO

19. 12. 2018 07:30 – 16:30 FIKT ZSE 303 (POKRAČ.UL.ODES­KEJ), ODESKÁ, RÁZTOČNÁ

19. 12. 2018 08:30 – 13:30 BLAGOEVOVA, BULÍKOVA

20. 12. 2018 08:30 – 12:30 FURDEKOVA, HAANOVA, DVOJKRÍŽNA, HRADSKÁ, PODUNAJSKÁ, POĽNOHOSPODÁRSKA, ŠÍRAVSKÁ, ŽELEZNIČNÁ

21. 12. 2018 08:30 – 12:30 FURDEKOVA, HAANOVA

Zdroj: bratislava.dnes24.sk