Tlačové správy

Dúbravka venuje popoludnie deťom

Hanička a Murko, praví dúbravskí Dúbravček a Dúbravočka či Šašaráda. Už názvy napovedajú, že sa chystá niečo pre deti. Mestská časť Bratislava Dúbravka pokračuje v programoch kultúrneho leta. Na stredu 25. júla pripravuje Detské popoludnie. Začne sa o 16tej v Parku Pekníkova.

Ilustračný obrázok k článku Dúbravka venuje popoludnie deťom
Zdroj: TASR

„Detské akcie organizujeme so železnou pravidelnosťou, preto nesmie poobedie venované deťom chýbať ani v programovej štruktúre Kultúrneho leta v Dúbravke,“ približuje Peter Varga, riaditeľ Domu kultúry Dúbravka.

Škôlkarka Hanička a jej kocúrik Murko prinášajú deťom pesničky vo svojom výnimočnom pesničkovo-divadelnom vystúpení, Šašaráda je interaktívnou cirkusovou šou šaša Maroša, v ktorej sa Šašo Maroš vracia z cirkusového turné a presviedča deti, že v cirkuse sa z neho stal hudobný virtuóz, možno i kúzelník a že vôbec nezabudol predovšetkým zabávať deti.

Na popoludní nemôžu chýbať ani originálne dúbravské postavičky, ktoré sa vyliahli z dubového lupienka a v Dúbravke si hľadajú kamarátov. Príde tak Dúbravček a Dúbravočka –so zábavno-vzdelávacím programom.

Pre deti je pripravený aj sprievodný program, maľovanie na tvár, skákací hrad či trampolína. Vstup je voľný.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM